Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze - ul. Lwowska 80, 22-600 Tomaszów Lubelski

„BLUES REWRITE- Gdzie historia spotyka się z teraźniejszością” Ewelina Flinta, Maciej Balcar, Bartłomiej Skubisz!

Gmina Lubaczów zaprasza na wyjątkowy koncert gwiazd polskiej sceny –  Eweliny Flinty, Macieja Balcara i Bartłomieja Skubisza. Utwory Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout w nowych aranżacjach wybrzmią 9 lutego w Lubaczowie.

To premierowy projekt koncertowy prezentujący unikalne, autorskie aranżacje i muzyczne koncepcje utworów z repertuaru grupy Breakout, przygotowane przez znakomitych muzyków.

Partie wokalne Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy wykonają: znakomita polska wokalistka Ewelina Flinta i wieloletni wokalista grupy Dżem oraz autor autorskich projektów bluesowych – Maciej Balcar.

Nowatorskim elementem koncertu będzie udział rapera- Bartłomieja „Eskaubei” Skubisza, który wzbogaci oryginalne piosenki swoimi tekstami.

Koncert poprzedzi występ młodzieżowego Zespołu AQUARIUS z Liceum w Lubaczowie pod kierownictwem Pana Andrzeja Kindrata.

Koncert odbędzie się 9 lutego o godz. 18:30 w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie. Koszt biletu: 40 zł.

Bilety do nabycia od 1 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaczowie przy ul. Wyszyńskiego 25 (budynek Straży Granicznej) od pn. do pt. od 10:00 do 15:00.Tel. 16 632 14 61, e-mail: gok.lubaczow@gmail.com

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Lubaczów. Partnerzy: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie i Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.


Data publikacji: 31.01.2024

Liczby

60

jednostek samorządu terytorialnego

55

samorządów z województwa lubelskiego

6

samorządów powiatowych i miasto na prawach powiatu

555 tys.

liczba mieszkańców